אילוף פנסיון

אילוף פנסיון הוא אילוף אשר מתבצע בביתם של בר ואלון, כך שהכלב לומד להיות ממושמע בסביבה ביתית, בדומה לסביבה אליה הוא רגיל אצל בעליו. בונוס נוסף הוא שהכלב לומד להיות ממושמע לאנשים שונים ולא רק כלפי בעליו ומתרגל גם שהות במקום זר ללא פחד.

אילוף הפנסיון מאפשר לבצע את תהליך האילוף בצורה מרוכזת וכוללת. הכלב מגיע לתקופה שבסופה הוא מוכתר ככלב ממושמע, וכל מה שנותר לבעליו לעשות הוא רק לתת פקודות.
מדובר בתהליך פשוט יותר עבור בעלי כלבים אשר אינם מעוניינים להתמודד עם מלאכת האילוף בעצמם ומעדיפים לקבל כלב “מוכן”. ישנם בעלי כלבים אשר אינם יכולים להתחייב לאילוף בביתם מפאת חוסר זמן או לעיתים במקרים מסובכים יותר, יש צורך בעבודה עם יד מקצועית לאילוף הכלב.

במהלך האילוף ילמד הכלב לבצע פקודות בסיסיות כמו שב, ארצה, רגלי, אליי, ילמד תקשורת בחוץ וכמובן תקשורת עם כלבים נוספים.

בר ואלון בעלי ניסיון עם כל גזעי הכלבים בטווח רחב של גילאים, הם מנוסים במיוחד בפתרון בעיות משמעת מורכבות. ניתן לבצע אילוף פנסיון גם לגורים וגם כמובן לכלבים בוגרים.
“בובה של כלב” מתחייבים להצלחה ולכן נותנים אחריות מלאה על תכנית האילוף בתנאי הפנסיון לכל חיי הכלב, גם אם תתעורר בעיה לאחר תקופה מסיום התהליך הבעלים מוזמנים ליצור איתנו קשר, נפגש ונפתור את הבעיה וכל זה כחלק מהתכנית עליה הבעלים שילם.

קראו עוד

רוצים ראש שקט ופינוק אמיתי לכלב?

השאירו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב

רוצים לקבל פגישת אבחון

במתנה?
בפגישת האבחון נתאים לכלבכם תכנית אילוף ייחודית ואטרקטיבית אשר מותאמת לו
לקבלת ההטבה לחצו
WhatsApp chat