אילוף כלבים בבית הלקוח

תכנית האילוף בנויה על בין 4 ל- 5 מפגשים אשר נערכים בבית הלקוח, בסביבה הטבעית של הכלב ושל בעליו.
החל מהמפגש הראשון מקפידים לצאת מהבית על מנת להתמודד עם גירויים שונים כמו כלבים אחרים, חתולים ואנשים זרים – זאת על מנת להגיע לתוצאה סופית של משמעת ברמה גבוהה ובכל מקום.
בבית ילמד הכלב להיות רגוע יותר והבעלים יקבלו את מירב הכלים הדרושים לחיים טובים ונוחים עם כלבם, על מנת ליצור שפה משותפת בין כלבים לבעליהם. כל כלב הוא כלב טוב וניתן לאילוף לעיתים כל מה שצריך זה בעל מקצוע שייתן יד מכוונת כך שתוכלו ליהנות יחד עם כלבכם עוד שנים ארוכות.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של תכניות אילוף:

1- אילוף גורים – בתכנית ייחודית הכוללת גמילה מצרכים, מניעת נשכנות גורית, מניעת הרס, חשיפה ולימוד משמעת.
2 – אילוף למשמעת – תכנית שנותנת מענה לבעלי כלבים אשר מתמודדים עם בעיות משמעת כמו: משיכות בטיול, חוסר רוגע בבית (התמודדות עם נביחות או הרס) וחוסר הקשבה וציות לפקודות. בתכנית קצרה אנו מתחייבים לפתרון בעיות המשמעת וללימוד פקודות כמו: שב, ארצה, רגלי, אליי, תקשורת בחוץ (לימוד הליכה ללא מתח ברצועה והתעלמות מגירויים) לימוד הפקודה למקום בבית ורוגע בבית.
3- תכנית לפתרון בעיות התנהגות ושיקום – בעזרת תכנית זו נפתור בעיות התנהגות קשות יותר של: פחד, חרדה, לחץ או תוקפנות אשר כלבים חווים, בעיות שלרב מקשות מאוד על ההתנהלות היום יומית של הבעלים וניתנות לפתרון בעזרת עבודה נכונה של הבעלים עם הכלב.

בר ואלון בעלי ניסיון עם כל גזעי הכלבים בטווח רחב של גילאים, הם מנוסים במיוחד בפתרון בעיות משמעת והתנהגות מורכבות.
“בובה של כלב” מתחייבים להצלחה החל מהמפגש הראשון ולכן לא פוחדים כי “אם אין תוצאה לא משלמים”, וכמובן שגם לאחר סיום תכנית האילוף אנו מקפידים לשמור על קשר עם הלקוח וזמינים תמיד לכל שאלה.

קראו עוד

רוצים ראש שקט ופינוק אמיתי לכלב?

השאירו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב

רוצים לקבל פגישת אבחון

במתנה?
בפגישת האבחון נתאים לכלבכם תכנית אילוף ייחודית ואטרקטיבית אשר מותאמת לו
לקבלת ההטבה לחצו
WhatsApp chat