אודותינו - בובה של כלב

מזה כעשור שבר רוטמן ואלון קליין עוסקים באילוף כלבים מתוך אהבה גדולה לכלבים וניסיון ליצור שפה משותפת בין כלבים לבעליהם. “בובה של כלב” מציעים שירותים שונים לבעלי הכלבים, החל מאילוף בסיסי של גורים, אילוף של בעיות משמעת ועד לשיקומים של כלבים עם בעיות התנהגות. פרט לאילוף “בובה של כלב” משמש גם כפנסיון ביתי עבור כלבים בזמן שבעליהם בחופשה ובמקום פועלת גם מספרת כלבים.

איך הגיעו בר ואלון לעולמם המופלא של הכלבים?

שהייתה בר בת 17 אביה נפטר לאחר מאבק של כשנה במחלה קשה, הוא שירת במשך עשרות שנים ביחידת הכלבנים של משטרת ישראל ובמחשבה לסגור מעגל ולהמשיך את דרכו רגע לפני הגיוס שלה לצה”ל ביקשה לבצע את שירות החובה ביחידה בה שירת.


בתפקידה טיפלה בכלבי היחידה והתלוותה לפעילותם (כלבי הרחה: סמים חנ”פ גישוש). “בתום השירות החלטתי ללמוד בתחום האזרחי אילוף כלבי בית מתוך רצון לעזור לבעלי כלבים לחיות בצורה יותר טובה עם ההולכים על ארבע ליצור בניהם הבנה ותקשורת טובה”.אלון מספר כי עוד מאז שהיה ילד אסף לבית הוריו כלבים נטושים ומסכנים, כאלו שעברו התעללויות, הוזנחו ונזרקו מבתים. הוא רואה בכלבים חיה חסרת אונים שלא יכולה לדבר ולהגיד במילים מה היא מרגישה ותלויה בנו בני האדם ומהמקום הזה הוא מלא חמלה לבעלי חיים ולכלבים בפרט.


“האהבה של הכלבים אינה תלויה בדבר, תמיד יקבלו אותך כפי שאתה ומבחינתם רגע של ליטוף ומשחק שווה להם עולם – פשוט חיה צנועה.” בתום שירותו הצבאי החלטתי ללמוד אילוף כלבים בתחום האזרחי ורכש כלים רבים לפתרון בעיות משמעת והתנהגות והרצון שלו היום הוא לעזור לכל בעל כלב ולכל משפחה עם ילדים להתחבר לכלב להבין את צרכיו ולנהוג אליו בכבוד.

גם היום ממשיכים בר ואלון ללמוד ולהתמקצע אצל טובי המאלפים בארץ.

מי מוזמן לבובה של כלב?

כל כלב – בר ואלון בעלי ניסיון עם כל גזעי הכלבים בטווח רחב של גילאים, הם מנוסים במיוחד בפתרון בעיות משמעת והתנהגות מורכבות.


בכמות מוגבלת של מפגשים תוכלו להגיע לרמת משמעת בה הכלב מבצע פקודות גם ללא אוכל ומתמודד עם גירויים, “בובה של כלב” מתחייבים להצלחה כבר מהמפגש הראשון: אם אין תוצאה לא משלמים.

קראו עוד

רוצים ראש שקט ופינוק אמיתי לכלב?

השאירו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב

רוצים לקבל פגישת אבחון

במתנה?
בפגישת האבחון נתאים לכלבכם תכנית אילוף ייחודית ואטרקטיבית אשר מותאמת לו
לקבלת ההטבה לחצו
WhatsApp chat